Kontakta oss

Energirör / IVT Center

Energirör i Borås AB - Allt inom Värmepumpar och VSS

Organisationsnummer:
556495-3783

Adress:
Gamla Brämhultsvägen 75
507 40 Borås

Telefon:
033-13 94 10

E-post: info@energiror.se

Innehar F-skattsedel och hanterar ROT-avdrag.

För frågor om din Faktura eller Rot-avdrag, kontakta oss på info@energiror.se.

    Vi som jobbar här

    Känn dig trygg med din hantverkare

    Peter Sjögren
    Ägare/Arbetsledare

    033-784 64 01
    peter@energiror.se

    Liza Sjögren
    Kontorschef

    033-784 64 03
    liza@energiror.se

    Carl Sanneklint
    Kyltekniker

    033-784 64 12
    carl@energiror.se

    Max Fagerlund
    VVS-Montör

    033-784 64 05
    max@energiror.se

    Aziz Hosseini
    Företagslärling VVS-montör

    033-784 64 07
    aziz@energiror.se

    Ted Carlsen
    VVS-Montör

    033-784 64 09
    ted@energiror.se

    Oliver Närenfors
    VVS-montör

    033-784 64 10
    oliver@energiror.se

    David Roos
    Företagslärling VVS-montör

    033-784 64 06
    david@energiror.se